S US5 v Berlíně -14.díl

29. srpna 2008 v 16:32 | Mikejla-Admin |  US5!
14.díl

Vešla jsem s Chrisem do pokoje,zavřeli jsme za sebou dveře a začali jsme se líbat,Chris mi začal vyhrnovat sukni a já jemu rozepínat kalhoty jenomže v tu chvíli nám do pokoje vtrhl Izzy a řekl:,,ÁÁ naše hrdličky!" a zavřel dveře. My jsme chytli záchvat smíchu.Radši jsme se zamkli.Začala jsem Chrise vášnivě líbat,ten mě vzal do náručí a začal mi sundávat tričko a já jsem mu rozepínala košili. Mno a asi tušíte co bylo potom.Mezitím u Richieho. Janča si lehla na postel a žačala mlátit Richieho polštářem ten jí taky a pak jí začal lechtat. Ta ho začala líbat a více co bylo potom. Ráno jsme všichni vstávali s dobrou náladou :-D :-D :-D :-D.
Ráno jsem si oblíkla jeany a triko protože bylo celkem chladno. Chris dělal že spí,ale jak jsem zrovna prošla kolem postele,tak mě chytil za ruku a hodil mě do poslete.Já jsem chytla záchvat smíchu a on taky.Mno a začali jsme se líbat.Ale pak na dveře klepal Richie jestli teda jako jdem na tu snídani nebo jestli budem celej den ležet v postýlce.
,,No jo,už jdem" a já jsem šla ale Chris si musel sbalit věci a taky vstanout z tý postele.Mno ten přišel asi za 10 minut. Jenom jsme nevěděli kde je Izzy. Ten se beztak někam vypařil s tou holkou.Mno a jak jsme nastupovali do auta,tak Izzy přiběh .:-D :-D :-D. Jeli jsme zpátky do domu Triple-m. Byla jsem celá šťastná a celou cestu jsme se s Chrisem drželi za ruku a Vinnie dostal nápad.,,Hééééj lidi,co kdybychom jeli dneska do klubu??"
Jay:,,hmm,ale víte snad lidi,že zítra máme točit ten new videoklip a tak jako to nesmíme přehnat s pitím!"
Izzy ,Vinnie,Chris i Richie řekli najednou:,,Jj,neboj se taťko." A my jsme chytli výtlem jako proč říkaj Jayovi taťko. :-D :-D :-D
Mno asi v 8 jsme se začali chystat do toho klubu. Já jsem si vzala minisukni -černou Janča zase růžovou.K tomu jsem měla fialkový triko a Jana měla bílý s potiskem US5 mno teda spíš Richieho.Takže dobrá reklama :-D :-D Když viděl Richie to triko od Janči chytl záchvat smíchu. :,,Mno zlato,ty mě musíš nosit už i na tričku." My jsme jenom nechápali co to jako mělo znamenat :-D.Chris se na mě kouknul a sladce se usmál a řekl:,,Mno zlatííí,ty dneska jenom záříš ,a mocinky ti to sluší,MILUJU TĚ!!!!!!"
Já jsem mu ten úsměv opětovala a řekla jsem:,,Mno víš Chrisi,za to můžeš ty ,že tak zářím!"
Chris:,,Fakt,že jsem si nevšimnul:-D"
Já:,,ale jo."
,,Tak jdeme ,nebo tu budem cukrovat do nekonečna? Co Chrisi?"
,,Už jdem."
Šli jsme do klubu,tak bylo celkem dost lidí,takže jsme si sedli na sedačku Jana vedle Richieho já vedle Chrise Izzy vedle mě Jay vedle Izzyho a vinnie seděl na kraji.
Hned při prvním ploužáku mě Chris vytáh na parket a já na to:,,Chrisi,co blbeš ,víš že já neumím tančit:-D."
Chris:,,Ty a neumíš tančit?Tak proč chceš být teda tanečniní?"Hmm?"
Já:,,Mno víš,já jsem myslela ,že mě naučíš tančit :-D"
Chris:,,Mno proč ne,když mám takovou sladkou studentku!"
Takže jme tam tančili na ten ploužák ,který trval 10 minut.
Pokračování příště
by Mikejla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Další díly?

Ano!
ne

Komentáře

1 lucinka--Stringini lucinka--Stringini | 29. srpna 2008 v 16:40 | Reagovat

pokráčko pls

2 FaJuLLiNQa FaJuLLiNQa | 29. srpna 2008 v 18:58 | Reagovat

achojky......tohle se ti fakt stalo??

Jinak toe goodys...pokrááááčko!!!=o)

3 Mejša-admin Mejša-admin | 1. září 2008 v 11:34 | Reagovat

ne tohle se mi fakt nestalo :-D

4 Mejša-admin Mejša-admin | 1. září 2008 v 11:34 | Reagovat

ale bylo by to quásný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.