S US5 v Berlíně -8.díl

29. srpna 2008 v 10:04 | Mikejla-Admin |  US5!
8.díl
Tak jsme cvičili celý dopoledne a už jsme uměli choreografii na všechny písničky,takže nás čekal oběd. Jana si vzala bílý minišaty k nim žlutý boty a žlutou kabelku,já jsem si vzala jeany a k nim červený triko. Klukům to jak jinak než slušelo. Na oběd jsem si dala tortilu jako Janča a kluci si dali nějakej steak. Během oběda navrhnul Jay,že bychom mohli jít večer na jejich krytech bazém.My na to jenom že jo,že je to super nápad.
Po obědě jsem šla ven a Chris šel za mnou a řekl:,,Marci,proč máš vyplej mobil?" ,,hmm,nevěděla jsem ,že mi někdo bude psát!" řekla jsem. ,,aha"řekl posmutněle Chris.A zeptal se mě co dělám odpoledne,jestli mám čas ,jsem mu jenom řekla ,že jdu s Jančou nakupovat.A taky že jo.V New Yorkru jsme byly asi 3 hoďky. Jsem si koupila šaty a nějaký trika a sukně a Janča si koupila balerínky a knim triko a ještě něco ,mno prostě skvělej outfitt. Pak jsme koupily klukům nějaký dárečky.A zašly jsme si do kadeřnictví ,že si necháme kvůli koncertu udělat nějakou změnu. Janča si nechala do svých hnědých vlásků udělat melírek a já jsem si svý blond vlasy nechala trochu zkrátit. Asi v 19:00 jsme přišly a kluci na nás byli trochu nasraný,kde jsme 6 hodin :-D
Jsem jim na to jenom řekla:,,To si jako nemůžem v klidu nakoupit,nebo co??"
Kluci byli trochu šokovaní že jsem jim tak odsekla ale to jsem celá já. Chris se jenom na mě usmál a zeptal se mě jestli teda jdem do toho bazénu,jsme se s Jančou shodly že jo. Tak jsem na sebe hodila žlutý bikini a janča je měla zase modrý.Kluci byli šokovaní,když jsme přišly v bikinách,to asi nečekaly ,ale jako proč ne,postavu na to máme jsme si řekly. A Richie hned přišel k Janče a řekl jí:,,zlato,moc ti to sluší,seš moje kočička!" A usmál se.Jana mu ten úsměv opětovala.Pak kluci stáli u bázénu a my s Jančou jsme řekly že je shodíme do vody a taky že jo. Richie se snažil shodit Janču ale Janča do něho strčila a on spadl do vody ale Janču stačil chytnout za ruku takže šla do vody s ním. A všichni jsme se smáli.Když v tom mě Chris vzal do náručí a hodil mě taky do vody.Já jsem chytla záchvat smíchu. Pak Izzy skočil ze skokánku do vody a my jsme jenom zůstali stčet hrůzou nad těma jeho akrobatickýma kouskama.Pak ještě do vody skočil Vinnie a Jay. Já jsem se snažila z chrisových spárů unikout ale to se mi jaksi nedařilo :-D Takže jsem nakonec vylezla z vody a taky jsem skočila do vody ze skokánků.Takže takhle jsme blbli asi 3 hoďky. Byla úplně sranda. Pak jsme se šli převlíct a vysušit vlásky.Kluci na nás čekali a pak jsem si došla do pokoje pro mobil a tam bylo asi 30 smsek od Chrise. Tak jsem si je včechna přečetla.Pak kluci navrhli ,že bychom mohli jako jít do nějakýho klubu. Nám se to taky zamlouvalo.
Pokračování příště
By Mikejla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Další díly?

Ano!
ne

Komentáře

1 lucinka--Stringini lucinka--Stringini | 29. srpna 2008 v 10:10 | Reagovat

je to super

2 lucinka--Stringini lucinka--Stringini | 29. srpna 2008 v 10:29 | Reagovat

pokráááááááááááááááááččččččččko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.